Söz Masası

Söz Masası, Çiçekçi Sarayı’nda taze çiçeklerden özenle hazırlanır. Her düzenleme, rengi, dokusu ve oranı dikkatle seçilmiş çiçeklerle oluşt…

899,00 ₺ 1.049,00 ₺

Stokta var · Hemen sipariş verilebilir

Aynı gün teslimat uygun

  • Taze kesim buket
  • Ücretsiz kart notu
  • WhatsApp ile hızlı ödeme onayı
WhatsApp ile Sor

Ürün Açıklaması

Söz Masası, Çiçekçi Sarayı’nda taze çiçeklerden özenle hazırlanır. Her düzenleme, rengi, dokusu ve oranı dikkatle seçilmiş çiçeklerle oluşturulur.

Özel günlerinizde veya sevdiğinize küçük bir jest olarak tercih edebileceğiniz bu ürün, aynı gün teslimat seçenekleriyle kapınıza kadar gelir. Ambalajımız sade, şık ve hediye vermeye hazırdır.

Siparişleriniz deneyimli florist ekibimiz tarafından hazırlanır; çiçeklerin taze kalması için uygun koşullarda paketlenir ve teslim edilir.

Özellikler

Çiçek tipi: Mevsimsel seçki
Boyut: Orta-Büyük
Ambalaj: Premium kraft / kutu
Vazo: Ürüne göre değişir
Hazırlık: 2-4 saat

Bakım Önerileri

Çiçeklerinizi serin bir yerde tutun. Vazoya temiz su koyun, yaprakları suya değmeyecek şekilde düzenleyin. Su değişimini her gün yapın. Doğrudan güneş ve olgun meyvelerden uzak tutun.

Müşteri Yorumları

★★★★★ 4.8 · 13 değerlendirme · Söz Masası

Pınar V. ★★★★★ İzmir

Süper kalite

Söz Masası gerçekten kaliteliydi. Tomurcuklar sağlıklı, düzenleme dengeliydi.

Hakan İ. ★★★★★ Antalya

Gönül rahatlığı

Eşime Söz Masası aldım. Beklentimin üzerinde çıktı, tekrar sipariş vereceğim.

Ebru Y. ★★★★ Adana

Memnun kaldım

Söz Masası için fiyatına göre oldukça cömert bir düzenleme olmuş. Memnunum.

Elif D. ★★★★★ Kayseri

Çok memnunum

Anneler günü için Söz Masası seçtim. Gözyaşlarını tutamadı, her şey mükemmeldi.

Emre B. ★★★★★ Mersin

Taze ve özenli

Söz Masası tam aradığım tarzdı. Renk uyumu güzel, sunum özenliydi.

Kerem L. ★★★★★ Trabzon

Tekrar alırım

Anneme Söz Masası gönderdim. Fotoğraftaki gibi, hatta daha güzel geldi. Elinize sağlık.

Pınar V. ★★★★★ Tekirdağ

Tam isabet

Söz Masası aldım — renkler canlı, koku güzeldi. WhatsApp süreci de kolaydı.

Hakan İ. ★★★★★ Ankara

Süper kalite

Hastanedeki yakınıma Söz Masası yolladım. Taze duruyordu, hemşireler bile övdü.

Ebru Y. ★★★★★ Bursa

Gönül rahatlığı

Söz Masası tam fotoğraftaki gibiydi. Küçük bir jest için bile çok şık duruyor.

Elif D. ★★★★ Konya

Güzel seçim

İlk siparişim Söz Masası oldu. Bundan sonra da buradan devam edeceğim, güvenilir.

Emre B. ★★★★★ Gaziantep

Çok memnunum

Söz Masası gerçekten kaliteliydi. Tomurcuklar sağlıklı, düzenleme dengeliydi.

Kerem L. ★★★★★ Eskişehir

Taze ve özenli

Eşime Söz Masası aldım. Beklentimin üzerinde çıktı, tekrar sipariş vereceğim.

Pınar V. ★★★★★ Samsun

Tekrar alırım

Söz Masası için fiyatına göre oldukça cömert bir düzenleme olmuş. Memnunum.

Benzer Ürünler

Söz Masası 899,00 ₺